Neuroforma - nowoczesna rehabilitacja w domu Dowiedz się więcej Wypróbuj bezpłatnie

Czym jest Neuroforma dla pacjentów?

Neuroforma ćwiczy, motywuje, prowadzi.

Neuroforma to program komputerowy do samodzielnych ćwiczeń ruchowych i poznawczych, tworzony przez ekspertów z dziedziny neurorehabilitacji i neuropsychologii. Program skierowany jest do pacjentów ze schorzeniami i urazami neurologicznymi. W szczególności wspiera rehabilitację pacjentów ze stwardnieniem rozsianym, po przebytym udarze czy urazie mózgu.

Uruchom Neuroformę na własnym komputerze w domu:

  • zdobądź motywację do codziennych ćwiczeń,
  • zwiększaj sprawność fizyczną i umysłową,
  • obserwuj rezultaty.

Wypróbuj

Jak działa Neuroforma?

To proste

Neuroforma - pacjent ćwiczy boks.

  1. Uruchamiasz komputer wraz z kamerą internetową.
  2. Zajmujesz miejsce przed monitorem.
  3. Po uruchomieniu programu Neuroforma, widzisz na ekranie swoje lustrzane odbicie.
  4. W zależności od ćwiczenia kierujesz swoim odbiciem by złapać, przesunąć, uderzyć pojawiające się na ekranie przedmioty lub zrobić przed nimi unik.
  5. Kamera rejestruje Twoje ruchy, a komputer monitoruje Twoje postępy.

Neuroformę współtworzą użytkownicy, dlatego jest przyjazna i łatwa w obsłudze. Poradzisz sobie z uruchamianiem ćwiczeń w Neuroformie, nawet jeśli nie masz biegłości w obsłudze komputera.

Obejrzyj wideo

Co zyskujesz, kupując pełną wersję Neuroformy?

Dostęp do bazy różnorodnych modułów ćwiczeniowych

Neuroforma - pacjent ćwiczy funkcje poznawcze. W Neuroformie masz dostęp do ponad 20 modułów ćwiczeniowych. Angażują one jednocześnie funkcje ruchowe i poznawcze. Z Neuroformą będziesz usprawniać m. in. precyzję ruchów, koordynację wzrokowo-ruchową, ruchomość stawów, siłę i wytrzymałość mięśni jak również procesy spostrzegania, podejmowania decyzji, uwagę i pamięć. Wszystko w atrakcyjnej, motywującej formie.

Możliwość tworzenia i edycji swojej sesji ćwiczeniowej

Neuroforma - tworzenie zindywidualizowanych sesji ćwiczeniowych. Dostępne moduły ćwiczeniowe możesz układać w sesje treningową. Sesja treningowa to zbiór wybranych przez Ciebie modułów ćwiczeniowych, które będą się uruchamiać automatycznie jeden po drugim we wskazanej przez Ciebie kolejności. Dzięki tej funkcji możesz samodzielnie układać dla siebie różnorodne sesje treningowe na każdy dzień!

Możliwość śledzenia swoich postępów

Neuroforma - śledzenie rezultatów ćwiczeń. Neuroforma dostarcza Ci natychmiastowej informacji zwrotnej. Podczas ćwiczeń, program wskazuje Ci rezultaty Twoich aktywności. Po ćwiczeniach widzisz również podsumowanie informacji na temat Twojej systematyczności oraz Twoich postępów w ćwiczeniach. Możesz również w każdej chwili przeglądać raport zawierający informacje o Twoich rezultatach w sesji ćwiczeń. Dzięki temu możesz na bieżąco śledzić swoje postępy.

Referencje

Pani Gabriela

Dziękuję za Neuroformę. Ćwiczę już od miesiąca i nie jest źle. A to znaczy, że jest na tyle dobrze, że napawa mnie to pewnym optymizmem. Pewne światełko w tunelu. Bardzo już tego potrzebowałam.

Pani Barbara

Dla mnie dzień bez Neuroformy to dzień stracony. Ćwiczenia są bardzo atrakcyjne, a w ich trakcie widzę jak wzmacniają się mięśnie moich rąk. Już po miesiącu ćwiczeń zauważyłam duże zmiany.

Pan Roman

Ćwiczenia w Neuroformie uważam za zgodne z moimi możliwościami, są dobrze dopasowane, chętnie ćwiczę. Najważniejszym czynnikiem jest dla mnie to, że mogę ćwiczyć w domu.

Pani Teresa

Program Neuroforma to wspaniałe uzupełnienie rehabilitacji. Łatwa obsługa praktycznie znosi bariery, na które mógłby natknąć się użytkownik - niemal wszystko co trzeba zrobić to uruchomić komputer a później sam program.

Pani Danuta

Wreszcie powstał program ułatwiający rehabilitację w domu. Neuroforma to świetny innowacyjny program do rehabilitacji zarówno dla osób niepełnosprawnych, po urazach, potrzebujących usprawnienia, a także dla znudzonych tradycyjnymi ćwiczeniami.

Neuroforma - referencje, opinie użytkowników.

Wypróbuj bezpłatnie Neuroformę!

Kliknij poniżej i zainstaluj bezpłatną wersję Neuroformy. W trakcie 7 dni możesz wypróbować program i przekonać się jak bardzo Neuroforma może Ci pomóc w codziennych ćwiczeniach.

Pełną ofertę i cenę zobaczysz w menu bezpłatnej wersji demonstracyjnej.

Przyjemnego korzystania z Neuroformy! :)

Neuroforma dla pacjentów - cennik

NA PÓŁ ROKU NA ROK NA ZAWSZE
390 zł 590 zł 990 zł
bez ograniczeń!